činnost ve stavebnictví

O firmě

Společnost ROOS KROMĚŘÍŽ, s.r.o. byla založena v roce 2001. Společnost se ve své činnosti zabývá převážně stavbami pozemního stavitelství a to zejména stavbami rodinných a bytových  domů , rekreačních objektů, chat, chalup, ubytoven, hotelů, restaurací a jejich rekonstrukcemi, opravami, údržbou  ale i stavbami a rekonstrukcemi průmyslových objektů, montovaných a zděných hal, skladovacích prostor a logistických center  a zemědělských staveb.

V rámci komplexnosti našich služeb zajišťujeme také veškerý právní servis, možnost  financování  stavby, vypracování projektové dokumentace ke stavebnímu i územnímu řízení s vyřízením všech náležitostí a úkonů s dotčenými subjekty a také autorizovaný dozor a managing a inženýring staveb. V rámci spolupráce našim klientům pomáháme s řešením prodeje ,pronájmu a výkupu nemovitostí.

Chod  společnosti  zajišťuje tým zkušených techniků, inženýrů a stavbyvedoucích , kteří jsou díky svému neustálému vzdělávání a dlouholeté praxi schopni a připraveni realizovat každému z klientů přesně to co požaduje a co potřebuje a to vše v souladu s platnými českými stavebními normami a zákony a při použití nejmodernějších technologií , nejkvalitnějších materiálů a způsobem využívajícím nejnovějších poznatků systému řízení staveb.

 

Společnost se aktivně věnuje rozvoji  dětského a juniorského (mládežnického) sportu a podporuje :

SLAVIA Kroměříž – oddíl basketbalu

TC BAJDA Kroměříž – tenisový klub

TJ SOKOL  Zlobice – žákovské mužstvo

HK Kroměříž – žákovské mužstvo